Güvenilir

Lovestruck Choose Your Romance

appsmag
56.41MB
Mağazadan İndirilenler 3k - 5k
Sürüm 6.1 4 hafta önce

Lovestruck Choose Your Romance açıklaması

Choose your ideal romance and enjoy the love you've always wanted to in this unique visual romance novel game! Find a story that captures your heart and decide who you want to fall in love with from a selection of over 60 unique characters!

Currently available series are:

SIN WITH ME: Fall into a world of danger, pleasure, and vice with the Seven Deadly Sins. Discover your passionate romance lurking in the shadows.

QUEEN OF THIEVES: Being a starving artist isn't so romantic, until you're swept up in a heist by the Gilded Poppy: the world's most infamous thieves!

SWEET ENCHANTMENTS: Desserts are just the icing on the cake when you stumble upon a magical cafe and fall in love with a magician!

HAVENFALL IS FOR LOVERS: Vampires, Werewolves, and Demons, oh my! Find your Supernatural Soulmate in this mysterious and exciting story!

GANGSTERS IN LOVE: The most dangerous and sexy gang in Los Angeles is after you… and your heart!

LOVE & LEGENDS: Destiny takes you from your everyday life to a world of swords and sorcery! Now you must tie your fate to one of seven fantasy heroes.

STARSHIP PROMISE: Explore the universe and discover a galaxy of love in this exciting spacefaring romance set far in the future!

ASTORIA: FATE’S KISS: The fate of the world will change with just one kiss! Fall in love with the Gods and Monsters of Greek Mythology!

ASTORIA: LOST KISSES: Experience the magic of romancing Greek Gods and Monsters once again! Your favorite characters are back for a new spin-off that takes place right after Season 1 of Astoria: Fate's Kiss!

VILLAINOUS NIGHTS: In a world of super-powered humans, you find yourself with a group of powerful Super Villains and discover that love can bloom even in the darkest of nights.

CASTAWAY! LOVE’S ADVENTURE: A pleasure cruise gone wrong leaves you stranded on a remote island with 5 Sexy Strangers!

TO LOVE & PROTECT: One minute you are a normal college student, the next, you are the secret love child of the President of the United States!

SPEAKEASY TONIGHT: Enjoy the glamorous but dangerous world of a speakeasy filled with illegal booze, hot jazz, and even hotter romance!
İdeal romantizminizi seçin ve bu eşsiz görsel romantizm romanı oyununda her zaman istediğiniz sevginin tadını çıkarın! Kalbinizi yakalayan bir hikaye bulun ve 60'ın üzerinde eşsiz karakter arasından kiminle aşık olacağınıza karar verin!

Şu anda mevcut seri:

Benimle Günah: Yedi ölümcül günah ile tehlike, zevk ve yardımcısı bir dünyaya düşmek. Gölgelerde gizlenen tutkulu romantizminizi keşfedin.

HİÇBİR KRALIŞI: Açlıktan ölmek üzere olan bir sanatçı olmak, Gilded Poppy'nin soygununa sürüklenene kadar romantik değil: dünyanın en rezil hırsızları!

TATLI ENCHANTMENTS: Tatlılar büyülü bir kafeye rastladığınızda ve bir sihirbazla aşık olduğunuzda sadece pastanın üzerine krema yapıyorlar!

HAVENFALL SEVERLER İÇİN: Vampirler, Kurt Adamlar ve Şeytanlar, oh benim! Bu gizemli ve heyecan verici hikayede Supernatural Ruh eşinizi bulun!

AŞK İÇİN TEHLİKELER: Los Angeles'taki en tehlikeli ve seksi çete senin ve kalbin peşinde!

AŞK VE YASALLAR: Destiny sizi günlük hayatınızdan kılıç ve büyücülük dünyasına götürür! Şimdi kaderini yedi fantezi kahramanından birine bağlaman gerekiyor.

STARSHIP PROMISE: Gelecekte ortaya çıkmış olan bu heyecan verici uzay sürükleyici romantizmde evreni keşfedin ve bir aşk galaksisini keşfedin!

ASTORIA: FATE’s KISS: Dünyanın kaderi sadece bir öpücükle değişecek! Yunan mitolojisinde tanrı ve canavarlara aşık olun!

ASTORIA: LOST KISSES: Yunan Tanrıları ve Canavarları romantikleştirmenin büyüsünü bir kez daha yaşayın! En sevdiğiniz karakter, Astoria'nın 1. Sezonu: Fate's Kiss!

VILLAINOUS NIGHTS: Süper güçlü bir insan dünyasında, kendinizi bir grup güçlü Süper Kötü Adamla buluyorsunuz ve sevginin en karanlık gecelerde bile açabileceğini keşfedersiniz.

ISSIZ ADADA MAHSUR KALMAK! AŞKIN GELİŞMESİ: Yanlış giden bir zevk yolculuğu, 5 Seksi Yabancı ile uzak bir adada mahsur kalmanızı sağlar!

AŞK & KORUMA: Bir dakika normal bir üniversite öğrencisisin, diğeri Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nın gizli aşk çocuğusun!

HOPARLÖR TONIGHT: Yasadışı içki, sıcak caz ve hatta daha sıcak romantizmle dolu bir konuşmanın büyüleyici ama tehlikeli dünyasının tadını çıkarın!

Daha fazla göster

Lovestruck Choose Your Romance için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

3.8
5
5
3
4
0
3
1
2
0
1
1

Lovestruck Choose Your Romance üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Lovestruck Choose Your Romance hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Lovestruck Choose Your Romance ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 1
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
appsmag mağaza avatarı
appsmag Mağaza 9.71k 2.01M

APK hakkında Lovestruck Choose Your Romance bilgi

APK Sürüm 6.1
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)


İndirme: Lovestruck Choose Your Romance APK
İndir